FORD PUMA V BRNOCAR

Vyjádřete svůj jedinečný styl. Ford Puma v sobě kombinuje veškerou atletickou energii SUV, dynamický prostor městského kompaktního vozidla a stylově vylepšeného prémiového osobního vozidla. 

Ford Puma má řadu inovativních funkcí navržených tak, aby zvětšily požitek z jízdy. Například volitelné jízdní režimy a Ford Co-Pilot360, působivý soubor asistenčních technologií, které spolupracují při zrychlování, brzdění a dokonce i řízení. Mezi ně patří adaptivní tempomat, Pre-Collision Assist a asistent vyhýbacího manévru. Všechny tyto funkce hlídají cestu před vámi a upozorní vás na hrozící nebezpečí.

Přichází nová éra hybridních elektrických automobilů šetrnějších k životnímu prostředí. Nový Ford Puma na tento trend reaguje nabídkou mild-hybridní varianty. Motory Fordu Puma nabízejí výběr z konvenčního benzínového motoru EcoBoost a jeho na budoucnost připravené varianty mild-hybrid, která poskytuje vynikající výkon a impozantní spotřebu paliva i výrazně nižší emise CO2.

Nejen hezký na pohled, ale také důmyslný. Kabina Fordu Puma vás obklopí stylovým designem s koženými prvky. Přední sedadla u provedení Titanium mají navíc bederní opěrku s masážní funkcí pro zvýšení komfortu. A elegantní detaily interiéru zvyšují pocit vzdušného a přepychového stylu. Široká nabídka chytrých funkcí a inovativních technologií vám propůjčí naprostou kontrolu na vozem. Od 12,3″ digitálního přístrojového štítu a pokročilého 8″ dotykového displeje systému SYNC 3 až po řadu dalších služeb a funkcí dostupných prostřednictvím informačního systému SYNC 3 a vestavěného modemu FordPass Connect byl každý prvek navržen tak, aby byla vaše jízda co nejjednodušší.

Moderní život často vyžaduje vynalézavý přístup využití prostoru. Ford Puma vychází tomuto způsobu uvažování vstříc a nabízí největší zavazadlový prostor ve třídě  o objemu 456 l bez jakýchkoliv kompromisů v jeho využitelnosti. 

K dispozici jsou výbavove stupně TITANIUM, TITANIUM X, ST-LINE, ST-LINE X 

Ford Puma si můžete pořídit již za 3 600 Kč měsíčně díky financování Ford Options s úrokem jen 2,22 %. V ceně je navíc zahrnuta bohatá výbava, jako například 17“ kola z lehkých slitin, parkovací senzory, navigace, 8“ dotykový displej, tempomat, bezdrátové nabíjení mobilního telefonu a mnoho dalšího.

A vždy s prodlouženou zárukou Ford Protect 5 let / 120 000 km.

Přesvědčte se sami a vyžádejte si nezávaznou cenovou nabídku.

*Nabídka financování platí pro spotřebitele do 31. 3. 2020 a nejedná se o závaznou nabídku na uzavření smlouvy. Splátka zahrnuje havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti sjednané na dobu trvání úvěrové smlouvy. Pojištění všech skel vozidla s limitem plnění až do výše 30 000 Kč v ceně úvěru. Reprezentativní příklad úvěru na Ford Puma Titanium 1.0 EcoBoost 125 k, 6st. manuální. Cena vozu 449 900 Kč, záloha 134 350 Kč (29,86 %), doba trvání úvěru 48 měsíců, počet pravidelných měsíčních splátek 47, celková výše úvěru 315 550 Kč, poplatek za zpracování smlouvy 4 733 Kč, pevná zápůjční úroková sazba 2,22 %, RPSN 6,51 %, měsíční splátka 2 625 Kč, měsíční splátka včetně pojištění 3 300 Kč, poslední zvýšená splátka 215 838 Kč, celková částka splatná spotřebitelem 390 571 Kč (včetně poplatku za přeregistraci vozidla na konci smlouvy).
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email