NABÍDKA OJETÝCH VOZIDEL Z BRNOCAR

V BRNOCAR nabízíme prodej ojetých vozidel všech značek. Většina vozidel v nabídce je odkoupena od našich zákazníků, tudíž známe celou historii vozidla. 

Každé vozidlo je po standardním servisním zásahu, to znamená, že vozidla prošla výměnou oleje, olejového filtru a byla provedena desinfekce klimatizace.

S vozidlem si převezmete kompletní historii vozidla ze systému CEBIA (leader v prověřování původu a historie ojetých vozidel, který pomáhá s jejich bezpečným nákupem) a doporučený plán budoucí údržby v závislosti na najetých kilometrech. 

PŘÍKLAD NABÍDKY VOZIDEL

Ford C-MAX TREND PLUS, 1.0ECO, 92kw, VÝHŘEV

Prodejní cena 359 900 Kč včetně DPH 21%

koupeno v CZ, první majitel, nehavarované, servisní knížka, PŘEDVÁDĚCÍ VOZIDLO, KOMPLETNÍ SERVIS A ÚDRŽBA VOZIDLA, VOZIDLO OD POČÁTKU PROVOZOVÁNÍ SERVISOVÁNO POZE V AUTORIZOVANÉM SERVISE, KOMPLETNÍ SERVISNÍ DOKUMENTACE
Škoda Octavia AMBITION,4X4,1.6TDI,81kw,TAŽNÉ
 

Prodejní cena 349 000 Kč (nelze odečíst DPH)

 
koupeno v CZ,​ ZÁRUKA NA 5 LET NEBO 100 000 KM. Vozidlo obuto na zimních pneu,​ odnímatelné tažné zařízení. Vozidlo ihned k odběru.
Ford Mondeo 1.6,118kw,TURBOBENZÍN,TITANIUM
 

Prodejní cena 249 000 Kč včetně DPH 21%

 
koupeno v D,​ první majitel,​ servisní knížka,​ ROZVODY HOTOVÉ,​ NOVÉ BRZDOVÉ KOTOUČE I DESKY

 

Volkswagen Golf 1.6TDI,77kw,COMFORTLINE,KAMERA

 

Prodejní cena 309 000 Kč (nelze odečíst DPH)

 
Koupeno v CZ,​ první majitel,​ nehavarované,​ servisní knížka,​ Bi​-xenonové světlomety s LED diodami,​ mlhové světlomety se statickým přisvěcováním do zatáček,​ paket světla a výhled,​ parkpilot ,​ multikolizní brzdění,​ sedadla ergoActive,​ multifunkční 3ramenný volant v kůži,​ hliníkový efekt na středové konzoli,​ hliníkový efekt na dveřích,​ hlliníkový efekt na přístrojové desce,​…. K vozu sada plechových disků se zimním obutím (viz. fotografie). SERVIS​- výměna oleje a prohlídka byla provedena 8. února 2020 (od počátku pouze autorizovaný servis),​ k vozu dále kompletní dokumentace vč. návodu a 2. plnohodnotného klíče. 

Rádi Vám pomůžeme při výběru Vašeho nového vozu, neváhejte kontaktovat naše prodejce.

Samozřejmostí je výkup stávajícího vozu, sjednání pojištění a zajištění veškeré administrace při registraci vozidla, tak abyste vše vyřídili u nás bez dalších pochůzek. 

OJETÉ VOZY

Po-Pá: 08:00 – 16:30

Bc. Richard Žák
Vedoucí prodeje ojetých vozidel

Stanislav Hošek
Prodejce ojetých vozidel

BRNOCAR JE POŘÁD S VÁMI!

BRNOCAR JE POŘÁD S VÁMI! A MŮŽETE NÁS TAKÉ SLYŠET NA HIT RÁDIO CITY BRNO, se kterým nás těší dlouhodobá spolupráce. Předání tohoto krásného vozu

Read More »

KACHNOU DO CÍLE

V rámci akce roku HAPPY DAYS CITROËN proběhla dne 20.3.2024 na showroomu Brnocar a.s. úspěšná talkshow o DAKAR CLASSIC 2024. Děkujeme všem zúčastněným a především

Read More »

NOVÝ CITROËN C4 X

Nový CITROËN C4 X Objevte nový elektrický CITROËN ë-C4 X a C4 X. Elektromobil a verze vybavená klasickým spalovacím motorem mají shodné vlastnosti s ohledem

Read More »
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email