Naše historie

Přečtěte si náš příběh, něco o nás

Společnost BRNOCAR a.s. je autorizovaným prodejním a servisním místem pro vozy značky Citroën, DS a Ford. Společnosti je držitelem Certifikace systému management ISO 9001:2000 od roku 2003.

BRNOCAR a.s. je díky osobnímu a profesionálnímu přístupu všech zaměstnanců jeden z nejvýznamnějších obchodníků s novými vozidly. Stal se vyhledávaným partnerem pro více jak 7.000 zákazníků, od jednotlivců, rodin s dětmi, seniorů až po velké společnosti.

Prodej nových vozů značky Citroën a značky Ford poskytuje vyškolený prodejní tým. Během prodeje dokáže podat odborné poradenství při výběru vozu, navrhne optimální financování a kompletní pojištění a přihlásí nové vozidlo do evidence. U společnosti je samozřejmostí i výkup ojetého vozidla. Při výběru nového vozidla je možno vybírat i z velkého množství skladových vozidel, které jsou přímo k dispozici.

BRNOCAR a.s. nabízí všem zákazníkům kompletní servisní a zákaznické služby. Veškeré opravy, servisní prohlídky i běžné opravy provádí ve vlastních dílnách, včetně klempírny a lakovny. Servisní zázemí je vybaveno nejmodernějším zařízením, diagnostickými přístroji, nářadím a speciálními přípravky.

Pro větší pohodlí zákazníků, jak osobních, tak užitkových vozidel bylo zřízeno nové servisní centrum pro užitkové vozy na adrese Novoměstské 1c, které je přizpůsobeno pro všechny rozměry vozidel, výška i šířka pracovního místa je 4 metry. Kapacita dílen je dána dvaceti pracovními místy, rovnací stolicí a novou lakovací kabinou.

Díky výborné spolupráci s pojišťovnami může společnost nabídnout nadstandardní služby týkající se oprav havarovaných vozidel. Veškeré administrativní požadavky jsou vyřízeny našimi pracovníky, vozidlo je předáno okamžitě po opravě bez čekání na krycí dopis od pojišťovny.

Širokým rozsahem nabízených značek a typů vozidel, podpořený špičkovými službami servisního zázemí, se stal BRNOCAR a.s. obchodním partnerem pro celou řadu společností, pro které nabízí správu vozového parku. Spoluprací s významnými leasingovými společnostmi poskytuje možnost využití veškerých služeb i pro zákazníky s celorepublikovou působností.

BRNOCAR a.s. se o klienty postará v každé situaci. Zajišťuje mobilitu po 24 hodin denně, nabízí náhradní vozidla z vlastního vozového parku od malé kategorie až po užitkové vozy. Komplexnost služeb doplňuje pneuservis, zajištění STK, vlastní ruční mytí a čištění interiéru vozidla. Při návštěvě autosalonu je možno využít bezplatné WIFI připojení V rámci servisních služeb nabízí cenové zvýhodnění starších vozidel.

Společnost dlouhodobě spolupracuje s Integrovanou střední školou automobilní Brno a Střední školou André Citroëna v Boskovicích na výchově budoucích automechaniků.