Naše historie

Přečtěte si náš příběh, něco o nás

Společnost BRNOCAR a.s. je autorizovaným prodejním a servisním místem pro vozy značky Citroën a Ford. Společnosti je držitelem Certifikace systému management ISO 9001:2000 od roku 2003.

BRNOCAR a.s. je díky osobnímu a profesionálnímu přístupu všech zaměstnanců jeden z nejvýznamnějších obchodníků s novými vozidly. Stal se vyhledávaným partnerem pro více jak 7.000 zákazníků, od jednotlivců, rodin s dětmi, seniorů až po velké společnosti.

​Prodej nových vozů značky Citroën a značky Ford poskytuje vyškolený prodejní tým. Během prodeje dokáže podat odborné poradenství při výběru vozu, navrhne optimální financování a kompletní pojištění a přihlásí nové vozidlo do evidence. U společnosti je samozřejmostí i výkup ojetého vozidla. Při výběru nového vozidla je možno vybírat i z velkého množství skladových vozidel, které jsou přímo k dispozici.

Historie firmy
sahá až do roku
1960

BRNOCAR a.s. nabízí všem zákazníkům kompletní servisní a zákaznické služby. Veškeré opravy, servisní prohlídky i běžné opravy provádí ve vlastních dílnách, včetně klempírny a lakovny. Servisní zázemí je vybaveno nejmodernějším zařízením, diagnostickými přístroji, nářadím a speciálními přípravky.

Díky výborné spolupráci s pojišťovnami může společnost nabídnout nadstandardní služby týkající se oprav havarovaných vozidel. Veškeré administrativní požadavky jsou vyřízeny našimi pracovníky.

Širokým rozsahem nabízených značek a typů vozidel, podpořený špičkovými službami servisního zázemí, se stal BRNOCAR a.s. obchodním partnerem pro celou řadu společností, pro které nabízí správu vozového parku. Spoluprací s významnými leasingovými společnostmi poskytuje možnost využití veškerých služeb i pro zákazníky s celorepublikovou působností.

BRNOCAR a.s. se o klienty postará v každé situaci. Zajišťuje mobilitu po 24 hodin denně, nabízí náhradní vozidla z vlastního vozového parku od malé kategorie až po užitkové vozy. Komplexnost služeb doplňuje pneuservis, zajištění STK, vlastní ruční mytí a čištění interiéru vozidla. Při návštěvě autosalonu je možno využít bezplatné WIFI připojení V rámci servisních služeb nabízí cenové zvýhodnění starších vozidel.

Společnost dlouhodobě spolupracuje s Integrovanou střední školou automobilní Brno a Střední školou André Citroëna v Boskovicích na výchově budoucích automechaniků