NOVÝ FORD KUGA V BRNOCAR

Zcela nový Ford Kuga kombinuje elegantní styl s všestranností a nevídanou hospodárností. Díky plug-in hybridnímu pohonu představuje tišší, šetrnější a vyspělejší alternativu k běžným SUV. Zákazníci s aktivním životním stylem ocení inteligentní asistenční funkce i řadu promyšlených designových detailů.

Nový Ford Kuga Plug-in Hybrid využívá dva zdroje energie. Pokročilé elektrické hnací ústrojí umožňuje ujet až 56 km s nulovými emisemi. Nabíjet můžete všude, kde je přístup k elektrické síti. Na delších cestách vám zážehový motor umožní dojet tak daleko, jak budete potřebovat, a současně bude dobíjet baterii. Dojezd prodlužuje také technologie rekuperačního brzdění. 

Zavazadlový prostor má velkorysý objem 645 litrů5sedadlové uspořádání, při zaplnění po horní okraj druhé řady sedadel)Flexibilní zadní sedadla lze posouvat dopředu nebo dozadu podle aktuální potřeby. 

PĚT JÍZDNÍCH REŽIMŮ

Vyberte si z pěti jízdních režimů, které upraví charakter vozu podle aktuálních podmínek. V závislosti na zvoleném režimu se mění odezva plynu, řízení i podvozku a zároveň také citlivost stabilizačního a protiprokluzového systému. 

Vyberte si: Normal, Sport, Slippery (kluzký povrch) a Deep Snow/Sand (hluboký sníh/písek) nebo pro maximální hospodárnost režim Eco. Klíčové informace jsou zobrazovány na 12,3palcovém digitálním přístrojovém štítu Kugy, jehož barevné schéma se rovněž mění podle zvoleného jízdního režimu. 

ZÁŽITEK Z JÍZDY

  1. Inteligentní adaptivní tempomat s funkcí Stop&Go umožňuje nastavit cestovní rychlost i odstup od vozidla jedoucího před vámi.
  2. Průhledový Head-Up displej promítá klíčové informace do vašeho zorného pole, takže můžete současně sledovat vozovku před sebou.
  3. Adaptivní LED světlomety Fordu Kuga zajišťují vynikající osvětlení za různých podmínek. Atraktivní LED světlomety sledují prostor před vozem prostřednictvím kamery a podle potřeby upravují světelný kužel. 
  4. Aktivní parkovací asistent 2 je systém k dispozici u modelů s automatickou převodovkou. Vyhledá vhodné parkovací místo a automaticky za vás provede celý parkovací manévr. Z místa umí také sám vyjet. Stačí stisknout tlačítko.
  5. Upozornění na jízdu v protisměru používá čelní kamery a informace z navigačního systému ke zjištění, zda jste omylem nepřejeli do protisměru.
  6. Předkolizní asistent s detekcí chodců sleduje prostor před vozem prostřednictvím kamery. Zaznamená-li riziko střetu s jiným vozidlem,chodcem nebo cyklistou, upozorní vás na to. 

Výbavové stupně pro Ford NOVÁ KUGA

NOVÁ KUGA TREND

NOVÁ KUGA TITANIUM

NOVÁ KUGA ST-LINE

NOVÁ KUGA TITANIUM X

Veškeré informace a cenové nabídky Vám rádi poskytnou naši prodejci po telefonu nebo emailovou komunikací.

Po-Pá: 08:00 – 18:00, So: 09:00 – 13:00
 
Ing. Michael Krejsek
Specialista užitkových vozidel
krejsek@brnocar.cz
+420 731 675 305
 
Mgr. Marek Sekanina
Vedoucí prodeje nových vozů
sekanina@brnocar.cz
+420 731 578 051
 
Kryštof Baďuřík

JAK NA DOVOLENOU V AUTĚ

Vzhledem k aktuální situaci mnoho z nás bude volit letní dovolenou v rámci ČR. Podle některých informací už mají hotely a penziony na letní sezónu

Read More »

NABÍDKA OJETÝCH VOZIDEL Z BRNOCAR

V BRNOCAR nabízíme prodej ojetých vozidel všech značek. Většina vozidel v nabídce je odkoupena od našich zákazníků, tudíž známe celou historii vozidla.  Každé vozidlo je

Read More »

NABÍDKA SKLADOVÝCH VOZIDEL FORD

V BRNOCAR máme dostatečné množství skladových vozidel, které můžete mít u Vás doma do několika dní. Při zakoupení vozu do konce května dostanete servisní smlouvu na

Read More »

PROVOZ OTEVŘEN

Všichni zaměstnanci BRNOCAR a.s. dodržují přísné hygienické zásady, abychom Vám zaručili bezpečné předání Vašeho vozu. Všichni nosíme ochranné roušky po celou dobu pracovní doby. Klíče

Read More »
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email