Citroën Berlingo Kombispace – Etalon třídy za zvýhodněné ceny

Citroën Berlingo patří mezi etalon své třídy díky velkému vnitřnímu prostoru, líbivému vzhledu, široké nabídce motorizací ale také i díky příznivé cenovce, která se u nás v Brnocar a.s. stala ještě příznivější.

Po otevření dveří překvapí prakticky a vcelku útulně působící kabina. Příliš stěžovat si nemůže ani řidič. Volant je seřiditelný ve dvou osách a sedadlo lze nastavit dokonce výškově. Nalezení ideální pozice za volantem je otázkou chvilky. Zakulacený středový panel neohrožuje řidičovo koleno a ve všech ostatních směrech je na tom Berlingo více než dobře. Přístroje v kapličce za volantem jsou jednoduché a přehledné. Informační displej palubního počítače je umístěn uprostřed palubní desky a je příkladně čitelný. Některá tlačítka, zejména ta umístěná těsně nad řadící pákou (ovladače stahování oken), jsou přímo po ruce. To samé platí o umístění tlačítek elektrického seřizování zpětných zrcátek. Ty najdeme vlevo od volantu na spodní hraně přístrojové desky.

Posuvné dveře v druhé v řadě jsou zajisté velice praktické, proto se jich značka Citroën drží již od první generace. Zavazadlový prostor je vyřešen příkladně, má pravidelný tvar a je nadprůměrně velký. U Berlinga v pětimístném uspořádání rozhodně nebudete mít problém jako u některých kompaktních „MPVéček“. Objem zavazadlového prostoru lze zvětšit ze základních 675 l na 2 650 litrů, resp. až na 3 000 litrů při vyjmutých sedadlech. Berlingo Multispace nabízí také velké množství odkládacích prostor, které jsou dostatečně dimenzovány. Například kapsy v předních dveřích pojmou 1,5 litrovou PET-láhev, středová posuvná konzole dokonce lahve dvě.

V naší pobočce Brnocar a.s. máme i vozů ve výrobě. Přijdtě si k nám vyzkoušet kvality Citroënu Berlingo ještě dnes

Pro více informací, cenovou nabídku nebo testovací jízdu kontaktujte naše prodejce.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *